PILNE! Pożar domu na Krasickiego w Brzeszczach - sytuacja tragiczna >>> Góra, Miedźna, Wola terenem zagożonym wysocje zjadliwą ptasią grypą!
Reklama

Bieg o Złote Gacie - to już 9 edycja!

2019-03-25 17:58:51, komentarzy: 0

9 edycja biegu o Złote Gacie, impreza sportowa rozpoznawalna już w całej Polsce.


Wydarzenie odbywa się co roku w marcu, na malowniczej 10 kilometrowej trasie. Profesjonalna i sprawna organizacja zawodów oraz wyjątkowa atmosfera z „przymrużeniem oka” sprawia, że przyjeżdżają do nas ludzi, którzy to po prostu kochają. "Wszyscy, którzy przekraczają linię mety otrzymują oryginalne medale w kształcie złotych spodenek , co roku w innym fasonie, z ciekawym mottem umieszczonym na wstążce, które są gratką dla kolekcjonerów" - mówi Beata Jagiełło, organizator biegu.


Tradycją jest również koszulka, którą projektują znani graficy, m.in.: Tomek Minkiewicz, Łukasz Zabdyr, ZUCH Rysuje, Maciej Łazowski i inni.

Zawodnicy startują w dwóch kategoriach: bieg oraz Nordic Walking. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki – zwycięzcy biegu i chodu techniką Nordic Walking otrzymują uszyte specjalnie na tą okazję „Złote Gacie”.


W biegu będzie uczestniczyć aż 600 zawodników! Organizatorzy zapraszają również mieszkańców do kibicowania i dopingowania zawodników przy trasie biegu.


 

Program zawodów:

 

godz. 7.30 -10.30 – otwarcie biura zawodów
godz. 11.00 – START – bieg i Nordic Walking 10 km
godz. 13.00 – wręczenie nagród dla najlepszych zawodników, zakończenie imprezy.

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama