Reklama

BRZESZCZE: Deweloper wybuduje nowe domy w Brzeszczach przy os.Szymanowskiego

2016-05-30 11:47:12, komentarzy: 2

Końcem roku w Brzeszczach ma rozpocząć się budowa nowych dwupoziomowych domów jednorodzinnych. Inwestycja powstanie z inicjatywy Invest Dom, firmy która wybudowała już swój pieszy budynek wielorodzinny niedaleko zaplanowanej kolejnej inwestycji. 

 

Invest Dom to prężnie działająca firma inwestycyjna i deweloperska na rynku europejskim. Realizuje szereg inwestycji w nieruchomości, zarówno na obszarze Polski, jak i innych krajów Unii Europejskiej. Invest Dom jest również doskonale rozpoznawalną marką w kategorii budownictwa ekologicznego. Swoją pozycję uzyskaliśmy dzięki bogatemu doświadczeniu w zakresie świadczonych przez nas usług.

 

Planowane szeregowce zlokalizowane będą w Brzeszczach, na działce przy ul. Kościelnej, w miejscu zaznaczonym czarną linia na mapie poniżej.

Więcej informacji: szeregowe.mieszkaniabrzeszcze.pl

 

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Idiota :-) 13:26, 13 grudnia 2016

    Według mnie super lokalizacja, mam dwa kroki do pracy (na kopalni), pod ręką sklep, pocztę, myjnie itp. Jednocześnie mam swój kawałek ogródka, gdzie mogę się napić piwka po pracy :-). W pobliżu niskie bloki więc o spalinach z pieców CO nie ma mowy. A jak ktoś nie lubi Brzeszcz to szkoda aby się wypowiadał w takim miejscu.

    Odpowiedz
  • Irka 6:03, 25 listopada 2016

    Chyba idiota kupi coś takiego. Hałas myjni ,szczajace menele z biedaronki.Smród spalin z aut i pieców opalanych głównie śmieciami.

    Odpowiedz
Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama