Reklama

BRZESZCZE: Jechał mając prawie dwa promile - uciekał przed policją

2016-05-24 15:04:27, komentarzy: 2

     W nocy z 22/23 maja 2016 policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach, po krótkim pościgu wyeliminowali z ruchu nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna wsiadł za kierownicę mając blisko 2 promile alkoholu, uciekał przed policjantami, ale zatrzymał się na czerwonym świetle.


Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek tuż przed północą, gdy policjanci patrolujący rejon ulicy Turystycznej w Brzeszczach zauważyli samochód marki Mazda, którego tor jazdy wskazywał, że kierujący może być nietrzeźwy. W związku z powyższym funkcjonariusze natychmiast pojechali za pojazdem dając kierowcy sygnały do zatrzymania się.
Po chwili kierowca zjechał na pobocze, jednakże gdy zauważył zbliżających się policjantów dodał gazu i ponownie zaczął uciekać. Funkcjonariusze natychmiast podjęli pościg, w trakcie którego wykorzystali fakt, że kierowca zatrzymał się na czerwonym świetle, podbiegli do pojazdu i dokonali jego zatrzymania. 36 – letni mieszkaniec Jawiszowic trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych, a badanie stanu trzeźwości wykazało 1,82 promil alkoholu.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Tomek 3:43, 29 maja 2016

    Czyli zareagował prawidłowo.Ostatnio trzeźwy idiota mało mnie nie przejechał na pasach.

    Odpowiedz
  • gość 22:03, 25 maja 2016

    jak by sie nie zatrzymał to by go nie złapali a gdzie filmik na świałach są kamery pewnie bło ciemno :)

    Odpowiedz
Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama