Reklama

BRZESZCZE: Kierowca jechał autem mając 3.29 promila alkoholu

2016-04-26 10:43:54, komentarzy: 2

W dniu 25 kwietnia 2016 o godzinie 20.20 w Brzeszczach na ulicy Przemysłowej policjanci do kontroli zatrzymali samochód marki Fiat, którym kierował 39 – letni mieszkaniec Brzeszcz. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna kierował pojazdem mając w organizmie 3,29 promile alkoholu.« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • vroom 15:24, 11 grudnia 2016

    Witam ponownie! Dziś niedziela. Dzisiaj to drogówka z Brzeszcz już nie kryła się w lesie. Z okazji niedzieli zasadzkę dzielni strUże prawa urządzili tuż za przejazdem kolejowym (jadąc od strony Pszczyny). Radiowóz oczywiście skitrany za stacją PKP w zatoczce dla autobusów. Jaka jest szansa przejazdu przez Brzeszcze bez kontroli drogówki? Co tam się w ogóle dzieje? Co to za łapanki przedświąteczne?! Ludzie złoci... Czy w Brzeszczach wybuchł stan wojenny że tyle tych łapanek i kontroli? Czy może chodzi o jakiś pośpiech w dopięciu czyjegoś budżetu???

    Odpowiedz
  • vroom 18:41, 8 grudnia 2016

    Witam! Dlaczego drogówka z Brzeszcz chowa się po krzakach? Np. przy ul Borowej 48? Czy to normalne że czyhają tam na kierowców popołudniami między 14 a 16, gdy normalni obywatele z pracy wychodzą. Na jakiej podstawie przeprowadzają rutynowe kontrole trzeźwości? Czy często są w tym miejscu takie łapanki? Czy zawsze są tak bardzo skrupulatni w sprawdzaniu wszystkiego i doszukiwaniu się uchybień? Dlaczego na postoju grzeją się w aucie mając włączony silnik? Czy często tak chowają się w krzakach czy w lesie? Czy to norma w Brzeszczach?

    Odpowiedz
Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama