Reklama

BRZESZCZE: Moto Holi Day - 23 lipca!

2016-07-15 12:17:15, komentarzy: 0

Już 23 lipca Brzeszcze eksplodują tysiącami kolorów i rozbrzmią warkotem dziesiątek silników. Czeka nas bowiem Moto Holi Day. Prawdopodobnie pierwsza taka impreza w Polsce. Kilkunastu didżejów, wyrzuty proszków holi, dziesiątki sportowych i zabytkowych aut, pokazy akrobacji motocyklowych i driftingu oraz wielkie bańki mydlane – to tylko niektóre z atrakcji jakie na ten dzień przygotowała Grupa Warto Pomagać wraz z przyjaciółmi.

 

Impreza rozpocznie się na stadionie Górnika Brzeszcze o 14:00 konkursem dla kierowców. Następnie na scenie zagrają m.in. Ragash, Key Cee, Rici Ricardo, ChrisDaNoiz, Dash, Alex Red Komodo & Kolina, T-Storm oraz Michał Lazar. W międzyczasie na wszystkich gości czekać będą: wyrzuty kolorowych proszków holi, moto pokazy, ogródek piwny i gastronomiczny, stanowiska z upominkami i watą cukrową, gry i zabawy dla dzieci, malowanie twarzy, wesołe miasteczko, teatr pantomimy, konkursy z nagrodami i wiele więcej.


Podobnie jak wszystkie wydarzenia organizowane przez Grupę Warto Pomagać, także i to będzie miało charytatywny charakter. Podczas trwania imprezy zbierane będą bowiem fundusze na leczenie i rehabilitację rocznej Majki z Brzeszcz. Dziewczynka ma poważną wadę serca, bardzo słabo widzi, wykryto u niej również znaczny ubytek słuchu. Malutka Brzeszczanka potrzebuje stałej opieki medycznej i kosztownej rehabilitacji.

 

To już piąta duża impreza organizowana przez Grupę Warto Pomagać i przyjaciół. Podczas dotychczasowych wydarzeń, na leczenie i rehabilitację małych cierpiących mieszkańców gminy Brzeszcze z pomocą ludzi o wielkich sercach udało zebrać się blisko 50 000 zł.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama