PILNE! Pożar domu na Krasickiego w Brzeszczach - sytuacja tragiczna >>> Góra, Miedźna, Wola terenem zagożonym wysocje zjadliwą ptasią grypą!
Reklama

BRZESZCZE: Oddali na złom łyżkę koparko-ładowarki

2016-10-20 15:22:25, komentarzy: 0

We wtorkowy poranek podczas kontroli jednego ze skupów złomu na terenie Brzeszcz, uwagę policjantów z Komisariatu Policji w Brzeszczach, przykuła łyżka koparko-ładowarki, którą oddano na złom, pomimo tego, że nie była zużyta. Funkcjonariusze zainteresowali się więc osobą, która oddała dobry sprzęt na złom.


Ustalili, że sprzedającymi byli znani Policji, karani za różnego rodzaju przestępstwa kryminalne 31 i 53 – letni mieszkańcy Brzeszcz. Powyższy fakt mógł potwierdzać, że „łyżka” została skradziona. Następnie policjanci dotarli do pokrzywdzonego, który potwierdził ich ustalenia informując, że element sprzętu budowlanego został skradziony najprawdopodobniej ubiegłej nocy.


W związku z powyższym wszczęto poszukiwania złodziei, których zatrzymano jeszcze tego samego dnia na terenie Brzeszcz. Właściciel sprzętu budowlanego odzyskał skradzione mienie, natomiast podejrzanym za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.


fot.przykładowe truck-expo.comReklama« powrót

Dodaj nowy komentarz

Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama