PILNE! Pożar domu na Krasickiego w Brzeszczach - sytuacja tragiczna >>> Góra, Miedźna, Wola terenem zagożonym wysocje zjadliwą ptasią grypą!
Reklama

BRZESZCZE: Oszukiwał - policja postawiła mu 30 zarzutów.

2015-12-09 10:13:30, komentarzy: 1

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach postawili ponad 30 zarzutów 37 - letniemu mieszkańcowi Oświęcimia, który używając danych firmy swojego byłego pracodawcy, wyłudził paliwo i materiały budowlane na ponad 10 tysięcy złotych. 

W ubiegłym tygodniu policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach zostali powiadomieni przez właściciela jednej z firm, o podejrzanie wysokich fakturach za paliwo, które na jednej ze stacji do pojazdów służbowych tankowali jego pracownicy.

 

W trakcie podjętych czynności policjanci ustalili, że oprócz osób aktualnie pracujących w firmie zgłaszającego, tankowania paliwa dokonywał jeden z byłych pracowników. Mężczyzna za każdym razem informował personel stacji, że faktura zostanie zapłacona przez jego pracodawcę.

 

W związku z powyższym policjanci wyczekali na moment kiedy mężczyzna ponownie pojawi się na stacji i zatrzymali go na gorącym uczynku. Podczas przeszukania należącego do niego samochodu oraz mieszkania funkcjonariusze natrafili na dowody wskazujące, że oprócz paliwa na konto byłego szefa w marketach budowlanych wyłudził różnego rodzaju narzędzia i materiały budowlane. Cześć mienia udało się policjantom odzyskać.

 

Na podstawie zebranych materiałów policjanci udowodnili, że mężczyzna w ciągu dwóch miesięcy, aż 33–krotnie dopuścił się wyłudzenia na kwotę ponad 10 tys. zł. Za powyższe przestępstwo grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.KPP Oświęcim

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • kamkam 11:09, 9 grudnia 2015

    gnojek!!

    Odpowiedz
Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama