PILNE! Pożar domu na Krasickiego w Brzeszczach - sytuacja tragiczna >>> Góra, Miedźna, Wola terenem zagożonym wysocje zjadliwą ptasią grypą!
Reklama

BRZESZCZE: Pożar samochodu na Dworcowej

2016-09-12 15:36:46, komentarzy: 5

Poniedziałek w Brzeszczach dla jednego z kierowców nie zaczął się dobrze, tuż przed godziną 7 rano przy ul.Dworcowej w Brzeszczach zapalił się samochód.

Najprawdopodobniej przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej, na miejsce wezwano zastępy z OSP Brzeszcze oraz TSR Brzeszcze - mówi jeden ze strażaków biorących udział w akcji. W porannym zdarzeniu nikt nie został ranny a akcja dzięki sprawności strażaków przebiegła szybko i sprawnie. 


 

 

 

 

 

fot.Mateusz K

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Grześ 14:14, 28 września 2016

  Co do systemu działania dzielnych mundurowych z komisariatu w Brzeszczach lepiej się nie wypowiadać, nic dobrego nie można napisać. Z całym poważaniem, ale na wszelkie zgłoszenia mają standardowe odpowiedzi: "przekażemy", "nie dostosowanie szybkości do panujący warunków". Pozdrawiam, Grześ

  Odpowiedz
 • xyz 0:57, 14 września 2016

  Podjęły. Jak widzisz to akcja wyciszania sprawy...

  Odpowiedz
 • Kierowca 22:57, 13 września 2016

  Tego dnia jechalem drogą of oswiecimia w kierunku Rajska koło południa i na odcinku żwirowni w kierunku Oświęcimia asfalt byl pokryty błotem ktory wiadomo jak na tym odcinku sie znalazł, w Rajsku stał prewencyjnie patrol drogowki wiec zjechalem bo porosic panów o interwencje bo za chwilę dojdzie do wypadku. Przyjeli zgloszenie i mieli przekazac dyżurnemu. Godzine później wracam a tu audi w rowie. Jestem Ciekaw czy służby mundurowe podjęły w ciągu tej godziny jakiekolwiek działania w celu porawy bezpieczeństwa.

  Odpowiedz
 • xyz 21:28, 12 września 2016

  A co z kolizją z 6.09.2016r. na ofiar oświęcimia (godz. ok 13-stej). Znowu samochód (Audi A3) wyleciał z drogi tuż za żwirownią i poleciał prosto w ogrodzenie, zaraz obok tego uszkodzenia http://brzeszczenazywo.pl/aktualnosci-783/brzeszcze-kolejne-dachowanie-na-krajowej-933.
  Policja była na miejscu a na portalach cisza. Czyżby pan G. prosił kogoś aby nie nagłaśniać sprawy?! Myjka po tej stłuczce pod żwirownią napieprzała pełną parą, a przed 13-stą pełno błota na drodze!!!

  Odpowiedz
 • Darek 20:19, 10 października 2016

  Syf i korupcja.

  Odpowiedz
Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama