PILNE! Pożar domu na Krasickiego w Brzeszczach - sytuacja tragiczna >>> Góra, Miedźna, Wola terenem zagożonym wysocje zjadliwą ptasią grypą!
Reklama

BRZESZCZE: Rozbój w "Żabce" na Dworcowej - policja poszukuje sprawców

2016-03-08 11:02:58, komentarzy: 0

W dniu 6 marca 2016 /niedziela/ w Brzeszczach na ulicy Dworcowej doszło do rozboju.  Sprawca wtargnął do sklepu ogólnospożywczego około godziny 23.00, a następnie grożąc sprzedawczyni przedmiotem przypominającym nóż skradł pieniądze i zbiegł w kierunku ulicy Narutowicza. Policjanci natychmiast po zdarzeniu wszczęli penetrację terenu jednakże nigdzie nie napotkali poszukiwanego mężczyzny. Na miejscu zabezpieczono ślady, które  są wykorzystywane w typowaniu sprawcy. 

Poszukiwany sprawca jest wzrostu około 160cm,  ubrany był  na „cebulę w dwie kurtki, jedną ciemniejszą kolor ciemna zieleń, pod nią założoną miał kurtką białą z kapturem, zakrywającym głowę, czarne spodnie dresowe, z białą naszywką na lewej nogawce, ciemne buty.

 

W związku z powyższym policjanci apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach z monitoringu lub też posiadają inne istotne informacje w tej sprawie, o kontakt z Komisariatem Policji w Brzeszczach pod numer telefonu 32 211 15 51 lub najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 997 . Zapewniamy anonimowość.« powrót

Dodaj nowy komentarz

Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama