Reklama

BRZESZCZE: Seria wypadków na drogach

2016-07-17 12:34:17, komentarzy: 1

W ciągu ostatnich dwóch dni doszło do trzech niebezpiecznych wypadków samochodowych.

 

W dniu 16 lipca o godzinie 13:42 doszło do wypadku drogowego w Jawiszowicach na ul.Łęckiej. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem, wpadł do pobliskiego rowu i uderzył w mostek. Na miejscu interweniowali strażacy z OSP Jawiszowice,TSR Brzeszcze oraz JRG Oświęcim. Poszkodowany z podejrzeniem urazu kręgosłupa, został zabrany przez ZRM do szpitala w Oświęcimiu. Sprawę bada WRD KPP Oświęcim.

 

W dniu 17 lipca ok godziny 8 rano doszło do zdarzenia drogowego w Brzeszczach na ul.Ofiar Oświęcimia na wysokości stacji paliw BP. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad swoim pojazdem i wypadł z drogi. Na miejscu interweniowali strażacy z OSP Brzeszcze, JRG Oświęcim, TSR Brzeszcze. Poszkodowanym zajął się ZRM. Na miejscu pracował również patrol Policji.

 

W dniu 17 lipca ok godziny 12 doszło do wypadku drogowego na ul.Ofiar Oświęcimia (w stronę Rajska). Na miejscu jednostki OSP Brzeszcze, TSR Brzeszcze, PSP Oświęcim oraz policja i pogotowie ratunkowe - akcja trwa..


 Wypadek 16 lipca

fot.czytelnik portalu Oświęcim112

 

 

Wypadek przy stacji BP

fot.Oświęcim 112

 

 

 

 

Wypadek w stronę Rajska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy!

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • GT 21:10, 17 lipca 2016

    Jeśli chodzi o wypadek w Jawiszowicach, to kierowca nie stracił panowania nad samochodem, tylko zjechał do rowu w celu uniknięcia zderzenia czołowego z samochodem, który "wyleciał" na zakręcie.

    Odpowiedz
Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama