Reklama

BRZESZCZE: Zmyślony rabunek na salon gier

2016-03-20 00:33:26, komentarzy: 4

W dniu 19 marca ok godziny 12:30 nasz portal otrzymał wiadomość od jednego z mieszkańców o "napadzie" na salon gier przy ul.Ofiar Oświęcimia. Szybko zweryfikowaliśmy tę informację, "po kontakcie z komisariatem policji w Brzeszczach, potwierdzam Państwa informacje, o godzinie 12 doszło do napadu na salon gier. Trzech sprawców wpadło do lokalu i skradło pieniądze z maszyn" - przekazała nam Małgorzata Jurecka rzecznik Oświęcimskiej komendy.


O tym fakcie poinformowaliśmy naszych czytelników na naszym profilu na fb. W godzinach wieczornych otrzymaliśmy telefon od rzecznik KPP Oświęcim, że napadu nie było.


Po krótkiej rozmowie z policjantką okazało się, że osoba zgłaszająca "wymyśliła" cały przebieg napadu - podając taką informację policji przy zgłaszaniu oraz na miejscu. Osoba poszkodowana, po krótkim czasie zmieniła zdanie co do przebiegu zdarzenia twierdząc, że w lokalu doszło do kłótni pomiędzy obsługą a klientem, który uszkodził maszynę i opuścił lokal. Właściciel postanowił nie składać oficjalnego zawiadomienia o popełnionym czynie. 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • hanna 9:38, 21 marca 2016

  i co on miał na celu??

  Odpowiedz
 • poligon 1:00, 20 marca 2016

  pajac, powinni go udupi---c za falłszywe zeznania

  Odpowiedz
 • Darek6632 0:49, 20 marca 2016

  no a te ćwoki z info juz pisza debile.. nieomylne opłacane przez gminę capy!!

  Odpowiedz
 • olig 0:53, 20 marca 2016

  noo :D i sami komentarze wstawiają by zrobić sobie ruch na stronie ahahaha

  Odpowiedz
Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama