Reklama

Faka krytyki spada na lekarzy i ośrodki zdrowia - "dość leczenia przez telefon"

2020-08-15 20:05:11, komentarzy: 5

14 sierpnia jeden z mieszkańców napisał coś, co poruszyło wielu ludzi. Opublikowany post zebrał żniwa krytyki.

 

"To, co od czasu „pandemii” dzieje się w służbie zdrowia woła o pomstę do Nieba! Drodzy, Czcigodni, Wielmożni Lekarze. Może już czas odkleić się od telefonicznych słuchawek i zrezygnować z wróżbiarskich tele-porad? Może warto przypomnieć sobie przysięgę, którą swego czasu składaliście i założenia misji, na którą się zdecydowaliście… Każda z branż potrafi pracować normalnie, tylko nie wy. Tak trudno spotkać się z potrzebującym, chorym pacjentem? Szok? Nie ostrzegali na medycznych studiach, że lekarz, w swojej pracy będzie miał STYCZNOŚĆ Z CHORYMI? Nie wstyd Wam?"

 

Mieszkańcy od razu odpowiedzili na "zarzuty" skierowane do lekarzy, najczęściej tych z ośrodków zdrowia.

 

Jak pisze Pan Jerzy "W prywatnych gabinetach da się przyjmować pacjentów.! A na NFZ nie!", natomiast Pan Grzegorz podszedł inaczej do tematu twierdząc "A śmiali się z Kaszpirowskiego ze leczył przez telewizor".

 

 

Inni pisali tak:

 

"Oni pracują telefonicznie a w sklepach i innych branżach normalnie z klientem. I gdzie tu logika. Skoro wiele ludzi chodzi do pracy to czemu nie oni? Czy ekspedientka w sklepie jest mniej narażona mając kilkaset osób które obsłuży od lekarza który przyjmie np 30 pacjentow w ciągu dnia. Tak właśnie to wygląda. Ale po sklepach pełnych ludzi nie boją się gonić" - pisze Paulina

 

"No przecież elita nie może ryzykować zarażenia się tym wysoce śmiercionośnym wirusem!" - pisze Przemysław

 

"Podobno mają wytyczne, na zamknięcie się na chorych lepiej płacą.." - napisała Justyna

 

Pan Jacek skomentował wpis całkowicie inaczej:

"Głupi jesteś człowieku kimkolwiek jesteś, głupi!!!!! Jak nasi pozal się Boże politycy.Nie wiedzą jak co działa
ale będą autorytatywnie się wypowiadać Przychodnie są i będą zamknięte nie dlatego że lekarze nie chcą ludzi przyjmować tylko dlatego że ludzie są niezdyscypliowani ,kłótliwi i butni. Stales człowiecze w kolejce do kasy?Nie wchodzili na ciebie ludzie bez masek ?Nie chcieli cię bić jak nieśmiało zwróciłeś uwagę ? Tacy jesteśmy ?Jak na przykład rozdzielić grupę 40 osób ustawiających się rano w kolejce przed przychodniami ??? Może trzeba tłumaczyć? Nic nie wiesz człowieku o życiu ,jesteś tylko macicielem i lepiej już nie mac .Nikomu to nie jest potrzebne .Polska jest pełna przyglupawych januszow którzy będą innych uczyć!!!!! Poza tym to przychodnie nn ormalnie pracują lekarze jeżdżą na wizyty,przyjmują w gabinecie po rozmowie telefonicznej umawiając się na godzinę !!!!
Ale ty wiesz ,madralo ,chowając za zasłona animowosci ,wypowiadasz sądy .....śmiech !!!Witaj kolejny MADRY JANUSZU"
 
Ośrodek zdrowia w Brzeszczach jasno i wyraźnie informuje na swojej stronie: "Potrzebujesz porady lekarskiej - zadzwoń", "Potrzebujesz L4 - zadzwoń", "Potrzebujesz recepty - zadzwoń". Rejestracja jest tylko i wyłącznie telefoniczna.
 
A jak Ty oceniasz sutuację w służbie zdrowia?
« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • emer. zbawiciel 18:10, 16 sierpnia 2020

  Jest tylko jeden mały problem. Lekarz w tym przypadku ma figę do gadania. O wszystkim decyduje szeregowy poseł z Nowogrodzkiej. Tam kierujcie skargi

  Odpowiedz
 • Majka 21:05, 15 sierpnia 2020

  My przez te ich teleporady wylądowaliśmy z synkiem 2 letnim w szpitalu. Dali antybiotyk przez telefon..

  Odpowiedz
 • Anonim 20:38, 15 sierpnia 2020

  Gdzie ich przysięga? Służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu? Strzec godności? Tele porady, robić zdjęcia chorego miejsca i wysyłać na telefon..dramat.

  Odpowiedz
 • Elaa 20:13, 15 sierpnia 2020

  w sedno.. niech zamkną sklepy zakłady kościoły ;) niech strażak nie idzie gasić pożaru bo się boi ognia..

  Odpowiedz
 • Pablo 20:12, 15 sierpnia 2020

  no bo bez przesady.. ja nie mam nic do tych w szpitalach zakaźnych ale jak lekarz zostawał lekarzem to chyba wiedział że są różne choroby a nie wirus to on nie chce już..

  to co górnik, na kopalni jest metan albo możliwy wstrząs to on już nie jedzie na dół..

  Odpowiedz
Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama