PILNE! Pożar domu na Krasickiego w Brzeszczach - sytuacja tragiczna >>> Góra, Miedźna, Wola terenem zagożonym wysocje zjadliwą ptasią grypą!
Reklama

GMINA: Otwarcie nowego klubu muzycznego!

2016-06-10 11:47:50, komentarzy: 15

Gmina Brzeszcze w końcu doczekała się klubu z prawdziwego zdarzenia. Już 25 czerwca wielkie otwarcie Neverland przy ulicy Handlowej 3 w Jawiszowicach. A w nim najlepsi didżeje, cyfrowe nagłośnienie i oświetlenie, dwa duże ekrany, wygodne loże, fajki wodne, kawiarnia i koktajlbar.


Jak na Nibylandię przystało, nie zabraknie także magicznego klimatu i wielu atrakcji. Podczas pierwszego muzycznego wieczoru w nowym klubie zagrają Dash, Frxy i Andy.Bart. Goście będą mogli liczyć na szampana, welcome drinki oraz zabawę w towarzystwie konfetti i wyrzutni CO2. Brzeszczański lokal ma wyróżniać się nie tylko atmosferą i atrakcjami, ale także bezpieczeństwem. Właściciele zadbali o profesjonalną ochronę i wyposażyli salę w kilkanaście kamer.


Do klubu będą miały wstęp wyłącznie osoby pełnoletnie. – Bardzo się cieszę, że w gminie w końcu będzie jakiś prawdziwy klub muzyczny i nie będę musiała jeździć ze znajomymi po okolicznych miastach żeby się dobrze pobawić. To stwarza tylko niepotrzebne utrudnienia i koszty – przyznaje Kasia dwudziestosześciolatka z Brzeszcz. – Dobrze, że do lokalu nie będą wpuszczane osoby bez dowodu – to one zazwyczaj sprawiają kłopoty. Podoba mi się też zakaz palenia w pomieszczeniu, nie cierpię śmierdzieć papierosami – dodaje. – Miejsce zapowiada się nieźle, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce – komentuje trzydziestoletni Paweł z Jawiszowic.


Początkowo imprezy w Neverlandzie będą odbywać się co tydzień. Wraz z zainteresowaniem mieszkańców właściciele nie wykluczają zwiększenia ich ilości. Oprócz tego, w nowym lokalu zorganizować będzie można prywatne imprezy – od wieczorów panieńskich czy kawalerskich, przez urodziny, aż po jubileusze i rocznice. Formę wydarzenia ograniczać ma w zasadzie wyłącznie wyobraźnia zamawiającego.


Więcej informacji na stronie klubu oraz facebook


Materiał Sponsorowany

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Zbigniew 12:11, 5 sierpnia 2016

  klub muzyczny to organizowanie koncertów zespołów ,muzyki tanecznej a nie wieczorki,urodziny itp.Ta nazwa zobowiązuje.Po za tym pomieszczenie dla palaczy.Na pewno z takimi założeniami nie uda się.Jak zwykle totalna wiocha a dobór tej pseudo muzyczki to skandal. Gniewko VIII 2016

  Odpowiedz
 • Eloela 14:50, 12 czerwca 2016

  Zapowiada się zacnie :))

  Odpowiedz
 • Kuba 14:31, 12 czerwca 2016

  Osobiście przechodząc widziałem już kamery na budynku mają mieć też ochronę tego nigdy tam nie było więc ja jako mieszkaniec cieszę się że to niedaleko mnie

  Odpowiedz
 • Miejscowy 14:28, 12 czerwca 2016

  I powrócą bijatyki i nocne życie w kółku.. Już mieszkańcom ulicy Handlowej współczuję.

  Odpowiedz
 • imprezowicz 23:05, 10 czerwca 2016

  ciekawie sie zapowiada... ale czy na dluzsza mete klub sie utrzyma i przyciagnie chetnych ? Troche ciemno to widze za jakis czas :)

  Odpowiedz
 • optymista 9:46, 11 czerwca 2016

  Myślę, że klub ma szanse i to spore z tego co pisze i to co wiem to w soboty impreza w piatki niedzielę koktajle drinki czy FAJKI WODNE! ogólnie super jak dla mnie, ciesze się że ktoś myśli o odrobinie rozrywki w naszej szarej gminie

  Odpowiedz
 • Ona 22:45, 10 czerwca 2016

  Ważne że klub jakiś w końcu będzie i okolicy Brzeszcze czy Jawiszowice mało ważne :) ważne że blisko

  Odpowiedz
 • haha 21:32, 10 czerwca 2016

  To jest Jawiszowicki klub a nie Brzeszczanski :P

  Odpowiedz
 • KacperTKL 18:58, 10 czerwca 2016

  na pewno zawitamy

  Odpowiedz
 • Wojtek 18:16, 10 czerwca 2016

  Taki "brzeszczański lokal" że aż w centrum Jawiszowic...... więcej rzetelności autorom artykułu życzę.

  Odpowiedz
Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama