PILNE! Pożar domu na Krasickiego w Brzeszczach - sytuacja tragiczna >>> Góra, Miedźna, Wola terenem zagożonym wysocje zjadliwą ptasią grypą!
Reklama

JAPAN CHILL vol.2 już za nami

2021-09-21 15:58:06, komentarzy: 0
Choć pogoda była niepewna, to ilość samochodów oraz osób które odwiedziły KS Górnik Brzeszcze tego dnia totalnie nas zaskoczyła.
Blisko 100 samochodów zawitało na betonowym placu górnika - japońskie legendy, nowoczesne perełki, sceneria niczym z filmu „Szybcy i wściekli”.
 
 
Głośne wydechy, niskie zawieszenia, piękne komory silników, spoilery, dokładki, mnożące się konie mechaniczne i jedna wspólna pasja do japońskiej motoryzacji!
"Największa motywacja do organizacji takich imprez jest także wtedy, kiedy dowiadujesz się, że na zlot - na te parę godzin eventu przyjeżdżają ludzie, którzy
musieli pokonać setki kilometrów - w przypadku tej edycji mieliśmy zlotowiczów, którzy pokonali ponad 400 km, aby minionej soboty być z nami" - mówi Adrian Okrzeja, organizator zlotu.
 
 
"Mam nadzieje, że „nasza” japońska impreza zakotwiczy w harmonogramie eventów miasta już na stałe i z roku na rok będzie tylko lepiej - Gmina Brzeszcze
Dziękuje serdecznie za wsparcie i pomoc przy organizacji imprezy firmie Auto Partner oraz Blue Print, którzy byli głównymi sponsorami tej edycji.

Do zobaczenia za rok" - dodaje organizator zlotu.

 

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama