Reklama

JAWISZOWICE: Niebezpiecznie na ulicach, kolejny mieszkaniec gminy uderzony i obrabowany.

2015-12-18 10:14:40, komentarzy: 2

Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali dwóch mieszkańców Brzeszcz, podejrzanych o dokonanie kradzieży rozbójniczej na mieszkańcu Jawiszowic.

Do zdarzenia doszło 15 grudnia 2015 około godziny 17.00 w Jawiszowicach na ulicy Piaski, gdzie dwaj sprawcy zaczepili idącego ulicą 24 – letniego mieszkańca Jawiszowic i zażądali od niego wydania pieniędzy. Kiedy mężczyzna odmówił został uderzony w głowę i upadł, wtedy sprawcy wyrwali mu z ręki metalowy element sprzętu ogrodowego, który niósł ze sobą, i zbiegli.
Po ustaleniu okoliczności zdarzenia i rysopisów sprawców, policjanci natychmiast wszczęli poszukiwania. Czynności te okazały się skuteczne, gdyż po kilkunastu minutach jeden z patroli na ulicy Łokietka zauważył mężczyzn idealnie pasujących do opisu podawanego przez pokrzywdzonego. W związku z tym funkcjonariusze zatrzymali podejrzanych, którymi okazali się 28 i 30 – letni mieszkańcy Brzeszcz. Odnaleziony został również skradziony przedmiot, który sprawcy porzucili podczas ucieczki.

Na podstawie zebranych dowodów policjanci podejrzanym postawili zarzuty kradzieży rozbójniczej, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Obaj mężczyźni byli już karani za przestępstwa kryminalne.KPP Oświęcim

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Boewolf 12:46, 28 grudnia 2015

    taaa... akurat straż miejska by w tym wypadku zapobiegła (tak jak zapobiegła kradzieży samochodu pod okiem kamery) hehehe

    Odpowiedz
  • janek 10:11, 20 grudnia 2015

    To są efekty pazernej pani burmistrz za zlikwidowanie STRAŻY MIEJSKIEJ !!!!!!!!!

    Odpowiedz
Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama