Reklama

Młodziutkie tancerki z Brzeszcz Mistrzyniami Polski !

2016-04-12 12:45:34, komentarzy: 5

Ubiegły weekend był dla tancerek Akademii Tańca Millenium z Brzeszcz pełen wrażeń oraz pierwszych wielkich sukcesów. Na Gdyńskiej Arenie zaprezentowało się ponad 1000 tancerek z całej Polski w dywizjach Cheer, Cheer Dance oraz Pom Dance. Grupa młodziutkich pasjonatek tańca - Milli Jazz Kids, po raz pierwszy wyjeżdżając na XIX Mistrzostwa Polski do Gdyni, zdobyła złoty medal w kategorii Cheer Jazz Junior Młodszy.
Duet Tosia Szłapa i Emilka Wojnar w kategorii Cheer Hip hop – zdobyły również tytuł Mistrzyń Polski! W kategorii Freestyle Pom uplasowały się na 5 miejscu. Duet Pom Dance Junior Młodszy Jowita Kutek i Wiktoria Zgrzebnicka znalazły się na wysokim 4 miejscu.  Dziewczęta z grupy „Shake” z Miejskiego Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu, która również trenuje pod okiem Magdaleny Kowalskiej, w kategorii Stunt All Girls zdobyła 5 miejsce,  a tańcząc duet Freestyle Pom - Karolina Drabczyk i Magdalena Bolisęga zasłużyły na brązowe medale!
Grupa Milli Cheer Kids składająca się z 23 młodziutkich szalonych cheerleaderek również pięknie reprezentowała nasze miasto w kategorii Pom Dance Junior Młodszy zajmując 8 miejsce w Polsce ! Pierwszy wyjazd na Mistrzostwa Polski – kończący się trzema medalami to dla Brzeszcz, Akademii Tańca Millenium oraz Miejskiego Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu wielka radość !
Autor: Magda Kowalska

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • kupa 10:02, 10 czerwca 2016

  dupa

  Odpowiedz
 • kniaz67 16:16, 22 maja 2016

  Tak trzymac, moze poczatek czegos pozytywnego z naszych Brzeszcz ?.GRATULACJE !!!

  Odpowiedz
 • rolin 15:11, 12 kwietnia 2016

  A może warto przyjrzeć się wynikom,zapraszam do linku. Oczywiście sukces dziewczynek jest bezsporny tylko na ile zespołów te pierwsze miejsca na jeden lub 2 zespoły w kategorii to po prostu śmieszne https://www.facebook.com/PSCheerleaders/

  Odpowiedz
 • zaba 1:51, 12 maja 2016

  dziewczynki sa ok ale te stroje niektore juz dawno wyrosły gdzie rodzice gdzie opiekunowie

  Odpowiedz
 • ladik 21:40, 6 czerwca 2016

  byłeś tam ?

  Odpowiedz
Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama