PILNE! Pożar domu na Krasickiego w Brzeszczach - sytuacja tragiczna >>> Góra, Miedźna, Wola terenem zagożonym wysocje zjadliwą ptasią grypą!
Reklama

Największe wydarzenie sportowe w gminie za nami - ZDJECIA i FILM

2019-04-01 20:36:54, komentarzy: 4

     Ponad 600 uczestników brało udział w dziewiątej edycji "Bieg o Złote Gacie". To wyjątkowe wydarzenie odbywa się co rok od 9 lat w marcu i przyciąga setki biegaczy oraz osób uprawiających nordic walking z całej Polski. Jak deklaruje kierownik hali sportowej w Brzeszczach Beata Jagiełło oraz burmistrz Brzeszcz Radosław Szot - za rok kolejna jubileuszowa dziesiąta edycja!

 

Trasa biegu to aż, lub tylko 10 km. "Trasa w Brzeszczach jest bardzo fajna i przyjemna, mamy dużo asfaltowej drogi i trasę przez bardzo ładne stawy" - mówi jedna z uczestniczek Pani Dorota. Zwycięzcą w klasyfikacji generalnej open został Jan Marian Wróblewski z Bielska-Białej, wyprzedzając Przemysława Koziarza z Jankowic i Jakuba Lysko z Dąbrowy Górniczej. W czołówce na 7 miejscu ukończył bieg reprezentant Brzeszcz Paweł Wójcik. Wśród pań najlepsza była Monika Bielińska z Przyszowic, druga Michalina Malina z Bojszów, a trzecia Aleksandra Jachimczyk z Chrzanowa.

 

Jak przyznaje sam Pan Marcin (uczestnik biegu) - "miejsce nie jest najważniejsze, ważny jest kolejny krok dla siebie". Wyniki można uzyskać na stronie Chronotex. W biegu wzięło udział 74 mieszkańców gminy Brzeszcze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Panda 19:57, 2 kwietnia 2019

  W przyszłym roku Bieg o Złote Gacie z dopiskiem Dziesiątka na Dziesiątkę ..będzie się działo:) Beatka, gratulacje i niech się niesie wieść a frekwencja zawodników niech będzie coraz większa

  Odpowiedz
 • Kackac 19:26, 2 kwietnia 2019

  Fajna impreza, za rok obowiązkowo biegnę :D

  Odpowiedz
 • Edyta22 15:06, 2 kwietnia 2019

  Mega bieg, gratulacje dla Pani Beatki :))

  Odpowiedz
 • Ewa97 12:48, 2 kwietnia 2019

  Super!

  Odpowiedz
Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama