Reklama

Postanowienia łatwe do spełnienia – tym razem schudnę!

2017-01-25 09:01:11, komentarzy: 0

Postanowienia łatwe do spełnienia – tym razem schudnę!

Nowy Rok to doskonała okazja do zmian! Zazwyczaj to w sylwestrową noc dokonujemy pewnych postanowień. Pełni zapału przystępujemy do nowych wyzwań, jednak z upływem dni często je porzucamy „na później”. Co zrobić, aby chęci i pragnienia zamienić w czyny i poczuć smak zwycięstwa realizując je?

 

Po pierwsze schudnę…

Odchudzanie, obok rzucenia palenia, to najczęstsze z noworocznych postanowień. Jednak w miarę upływu czasu zapał maleje, efekty nie są takie jak oczekiwaliśmy, a dieta nudna i monotonna, więc ją porzucamy. – zauważa dietetyk mgr Anna Cios-Kornaś z Naturhouse. Co zrobić, by w tym roku się udało i nasze postanowienie zakończyło się sukcesem? Większość osób przy rozpoczęciu odchudzania popełnia kilka błędów, które sprawiają, że całe przedsięwzięcie jest skazane na niepowodzenie. Oto niektóre z nich:

  • przeświadczenie, że żeby schudnąć wystarczy ograniczyć pieczywo, słodycze i zrezygnować z kolacji;
  • skupienie się na ekspresowych rezultatach: co zrobić, aby schudnąć dużo i szybko;
  • podejmowanie niewłaściwych diet, ciągłe uczucie głodu, niesmaczne posiłki.

„We wszystkich powyższych przypadkach staramy sie wyeliminować rezultat naszych błędów, czyli nadmiar kilogramów, a należałoby najpierw zidentyfikować przyczynę ich gromadzenia, aby móc się ich skutecznie pozbyć.” - komentuje Anna Cios-Kornaś, dietetyk Naturhouse.

 

 


Wypróbuj sprawdzoną metodę!

Zamiast testować na sobie kolejne diety cud, zgłoś się do specjalisty! Dietetyk Naturhouse na podstawie dokładnych pomiarów i wywiadu żywieniowego dobierze indywidualną dietę wspartą suplementacją, a cotygodniowe wizyty kontrolne pomogą utrzymać wysoką motywację. Efekty zobaczysz już po pierwszym tygodniu!

 

 

 

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Jeśli nie jesteś do końca przekonany, czy taka metoda Ci odpowiada, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Dietetyk zważy Cię, zmierzy, sprawdzi zawartość tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie, a także przeprowadzi dokładny wywiad, na podstawie którego oceni Twój dotychczasowy sposób żywienia, odnajdzie przyczynę problemów z wagą i zaproponuje skuteczne, a przede wszystkim zdrowe rozwiązanie. Nie musisz kupować kota w worku! Najpierw zobacz, oceń i zdecyduj.

 

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem wystarczy umówić się telefonicznie:

Centrum Dietetyczne Naturhouse Brzeszcze

ul. Dworcowa 12

32-620 Brzeszcze

tel: 508-905-246

 

Godziny otwarcia:


Poniedziałek 11:00-20:00

Wtorek 8:00-16:00

Środa 10:00-18:00

Czwartek 11:00-19:00

Piątek 7:00-15:00


ZAPISZ SIĘ ONLINE!
Materiał Sponsorowany

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama