Reklama

POWIAT: Zwycięstwo PZ nr 6 w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej

2016-03-10 09:48:46, komentarzy: 0

3 marca od samego rana w dwóch salach gimnastycznych  szkół ponadgimnazjalnych powiatu oświęcimskiego, odbywały się mecze Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Starosty Oświęcimskiego. Drużyny PZ nr 6 z Brzeszcz, PZ nr 9 z Kęt, PZ nr 1 z Oświęcimia, ZSO z Zatora, PZ nr 11 z Kęt, PZ nr 8 z Chełmka- rozgrywały swoje spotkania w PZ nr 1. Pozostałe zespoły-  specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego z Oświęcimia, Domu Dziecka z Oświęcimia, PZ nr 2 z Oświęcimia, PZ nr 4 z Oświęcimia, PZ nr 10 z Kęt, PZ nr 5 z Oświęcimia - grały w sali gimnastycznej w PZ nr 2. Do półfinału z grupy pierwszej awansowały drużyny : PZ nr6 i PZ nr8, z grupy drugiej: PZ nr 10 i PZ nr2. 

 

W finale, który rozegrał się w sali gimnastycznej w Chełmku,  PZ nr 6 zagrał z PZ nr 8 i po remisie w przepisowym czasie, zwyciężył w rzutach karnych 1:0. Zawodnicy powiatowej "Szóstki" zdobyli puchar Starosty Oświęcimskiego, a także indywidualnie wiele cennych nagród rzeczowych. Zauważona została również świetna gra bramkarza drużyny z Brzeszcz - Przemysława Niesyty, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

Zwycięska drużyna PZ nr6 z Brzeszcz to: Damian Salepa, Damian Błazenek, Grzegorz Stańczyk, Przemysław Niesyto, Jacek Nycz, Patryk Senkowski, Błażej Cięciel, Michał Pochopień, Bartłomiej Zwaryczuk, Mateusz Korczyk, Bartłomiej Gołąb.


Źr/fot.Renata Wanat

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama