Reklama

Trashchallenge w Brzeszczach - nasze miasto to wysypisko śmieci!

2019-04-03 22:14:20, komentarzy: 2

Dzieje się to od lat.. Nikt na to nie reaguje - postanowiliśmy to zmienić! Grupa Brzeszczan z Panem Tomaszem na czele postanowiła postawić kres dzikim wysypiskom śmieci w naszej gminie, na pierwszy strzał idzie ulica Piastowska. "Nie da się dalej patrzeć na te śmieci, postanowiliśmy postawić kres temu śmietnisku!" - mówi Pan Tomasz, realizator projektu.


Gmina dała worki i rękawice, odbierze również worki komunalne. "Zaczynamy w sobotę o ósmej rano, od ul.Piastowskiej oraz okolic" - dodaje Tomasz.  Organizator przedsięwzięcia zaprasza do udziału w akcji, zobacz więcej TUTAJ! Gratulacje pomysłu. Akcja Trash Challenge opanowała Internet i rozprzestrzenia się jak wirus. Ludzie na całym świecie zbierają śmieci i publikują w mediach społecznościowych zdjęcia „przed” i „po”sprzątaniu w najbliższym otoczeniu, by dać przykład innym.

 

 

Warto poruszyć temat, niedawno założonej organizacji Cobra Protection Environment. Organizacja ma na celu zwalczanie dzikich wysypisk śmieci oraz podpalaniu traw w okresie letnim. Do swoich celów wykorzystuje drony oraz kamery online, nie wspominając o dziesiątkach zaangażowanych członkach swojego zespołu - działa wspólnie z policją oraz agencją ochrony Gepard Security z Brzeszcz. 

 

Życzymy powodzenia działaczom - wszyscy wspierajmy takie inicjatywny - warto!

 

 

 

Zdjecia: Soła Łęki/Zasole

Kategorie wpisu: Brzeszcze, Zasole, Środowisko
« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Elika 15:50, 4 kwietnia 2019

    Super inicjatywa!

    Odpowiedz
  • TataNek90 22:53, 3 kwietnia 2019

    i gitara, gratulacje pomysłu!

    Odpowiedz
Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama