PILNE! Pożar domu na Krasickiego w Brzeszczach - sytuacja tragiczna >>> Góra, Miedźna, Wola terenem zagożonym wysocje zjadliwą ptasią grypą!
Reklama

Trzydniowy Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy w Brzeszczach już w ten weekend!

2019-12-03 13:50:56, komentarzy: 0

Już za niespełna dwa dni w Brzeszczach otwarty zostanie Jarmark Bożonarodzeniowy, to niezwykłe wydarzenie potrwa trzy dni i zagra dla chorej Alicji Włodarczyk.

 

6-8 grudnia w małopolskich Brzeszczach odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Przez trzy dni mieszkańcy będą mogli odwiedzić plac przy ul. Słowackiego z masą przygotowanych przez organizatorów atrakcji. „Takie wydarzenie naprawdę warto odwiedzić, mamy zaplanowane liczne atrakcje, najmłodsi będą mogli spotkać się ze Świętym Mikołajem i otrzymać drobne upominki, dla starszych mamy konkursy z cennymi nagrodami” – mówi jeden z organizatorów.

 

 

Spotkanie z Mikołajem

 

W drugim dniu Jarmarku (sobota) na Jarmark przybędzie Święty Mikołaj - z chęcią rozda przygotowane przez rodziców paczki i prezenty. Nie zabraknie darmowych upominków. Piękna sceneria i oświetlenie sprawią, że spotkanie z Mikołajem będzie dobrze zapamiętane przez Wasze dzieci!

 

 

Wszystko na święta

 

Podczas trwania wydarzenia możliwy będzie zakup wszystkiego co potrzebne na święta, bombki choinkowe, świąteczne ozdoby a nawet żywe choinki! Spacerując po placu nie będziemy głodni, wystawcy z ciepłymi posiłkami, czekoladowymi piernikami czy tez grzanym winem przygotowali sporo frykasów. Będą z nami lokalni wystawcy, wystawcy z Polski, Czech i Słowacji.

 

 

Świąteczny klimat

 

W drugi weekend grudnia poczujemy magie świąt, na terenie Jarmarku nie zabraknie świątecznych iluminacji, specjalnego oświetlenia czy pięknej wielkiej choinki, którą mieszkańcy wspólnie zapalą już 6 grudnia (piątek). Na odwiedzających przez trzy dni na scenie odbywać się będą liczne koncerty grane przez wyjątkowych wykonawców. „Po raz drugi  w Brzeszczach odbędzie się takie wydarzenie, mieszkańcy wspólnie zaświecą wielką choinkę, spróbują wielu pyszności a przy tym pomogą chorej Alicji” – dodaje organizator

 

 

Pomagamy!

 

Podczas wydarzenia zbierane będą fundusze na leczenie i rehabilitację Alicji Włodarczyk z Brzeszcz podopiecznej fundacji „Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy z Oświęcimia. Szukajmy niebieskiego namiotu MOWP - w tym miejscu całkowity zysk ze sprzedaży trafi na konto Alicji.

 

 Alicja urodziła się jako wcześniak z wrodzonym wodogłowiem, wadą serca, nerką podkowiastą, zwichniętymi bioderkami, upośledzonym funkcjonowaniem ośrodkowego układu nerwowego. Zmaga się również z lekooporną padaczką. Zdiagnozowano u niej rzadką chorobę genetyczną. Ma za sobą wiele miesięcy spędzonych w szpitalu. Wymaga codziennej rehabilitacji.

 

 

6 grudnia 14:00 – 20:00 7 grudnia 12:00 – 20:00 8 grudnia 10:00 – 20:00

Plac przy ul.Słowackiego w Brzeszczach.

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama