PILNE! Pożar domu na Krasickiego w Brzeszczach - sytuacja tragiczna >>> Góra, Miedźna, Wola terenem zagożonym wysocje zjadliwą ptasią grypą!
Reklama

Wojsko w parku miejskim przy Dworcowej w Brzeszczach

2020-03-23 19:43:46, komentarzy: 5

Wojsko, a nawet WOT (Wojsko Obrony Terytorialnej) widziane w parku miejskim przy ulicy Dworcowej w Brzeszczach - takie informację od kilku dni spływają na naszą skrzynkę mailową oraz fb od czytelników. "Widziałam dziś wojsko w parku, dlaczego? Co się dzieje?" - tak pisze jedna z mieszkanek naszej gminy widząc umundurowanych funkcjonariuszy w strojach moro.

 

 

Możemy jednak spać spokojnie, w Brzeszczach nie ma i nie było wojska. Prawdą jest jednak, że na terenie parku można zaobserwować spacerujących funkcjonariuszy - ochrony. Na podstawie umowy z dnia 24 lutego 2020 roku między gminą Brzeszcze a firmą "Gepard Security" w/w firma jest zobowiązana do patrolowania m.in. parku miejskiego w celu ochrony, monitoringu oraz bezpieczeństwa publicznego mieszkańców gminy.

 

 

Stroje moro, to umundurowanie/stroje firmowe Geparda i nie mają nic wspólnego w wojskiem - uspokaja właściciel firmy. Nasza firma chroni park, obiekty sportowe oraz inne placówki gminne, w razie potrzeby pomocy na terenach strzeżonych każdy mieszkaniec może liczyć na naszą pomoc dzwoniąc pod telefon alarmowy 664 824 038

 

 

 

Kategorie wpisu: Policja, Brzeszcze
« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Kasaa 22:26, 23 marca 2020

  Dobry art.. poważnie myślałem że wojo.. dobrZe czytać cały art niż sam temat [ok]

  Odpowiedz
 • Eraa 20:22, 23 marca 2020

  widziałem :D alee już dawno - widac że Gepardy znak na plecach jak byk!

  Odpowiedz
 • beraGIT 20:17, 23 marca 2020

  Spoko pomysł z tym

  Odpowiedz
 • Barbara 20:14, 23 marca 2020

  dobrze wiedzieć, że jest ktoś kto pomoże prócz naszego "szeryfa" policji w Brzeszczach - powinno to byc oficjalnie wysłane do mieszkańców!

  Odpowiedz
 • Tomo 20:12, 23 marca 2020

  też widziałem z daleka myślałem że piłują by nikt nie wychodził z domu :D

  Odpowiedz
Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama