PILNE! Pożar domu na Krasickiego w Brzeszczach - sytuacja tragiczna >>> Góra, Miedźna, Wola terenem zagożonym wysocje zjadliwą ptasią grypą!
Reklama

ŻAK kształci w zawodach medycznych. Zdobądź kwalifikacje, gwarantujące atrakcyjną pracę!

2017-02-17 17:29:57, komentarzy: 0

Materiał SponsorowanyŻAK kształci w zawodach medycznych. Zdobądź kwalifikacje, gwarantujące atrakcyjną pracę!

 

Czy wiesz, że na zachodzie Europy wciąż brakuje opiekunów medycznych? Nasze pielęgniarki wyjeżdżają z Polski, by dobrze zarabiać w krajach Unii Europejskiej. Teraz i Ty łatwo możesz zdobyć podobne kwalifikacje. Centrum Nauki i Biznesu ŻAK prowadzi właśnie rekrutację na kierunki medyczne. Bezpłatne zajęcia rozpoczynają się już w lutym.

 

Europa się starzeje. W krajach takich jak Niemcy czy Wielka Brytania wciąż przybywa seniorów, osób chorych i niesamodzielnych. Potrzebują one pomocy. Niestety wciąż zbyt mało osób kształci się w specjalnościach takich, jak opiekun medyczny czy technik masażysta. Dlatego fachowcy z Polski są bardzo potrzebni i mile widziani. Ciągle brakuje profesjonalistów w zawodach medycznych, dlatego za ich usługi płaci się w Europie solidne pieniądze. ŻAK oferuje takie wykształcenie. Teraz możesz bez żadnych trudności zapisać się do jednej ze szkół medycznych ŻAKA w całej Polsce. 

- Zajęcia to mieszanka teorii oraz wielu godzin zajęć praktycznych. Tego typu spotkania umożliwią nabycie zupełnie nowych umiejętności, ale także stwarzają doskonałą okazję do wyrwania się z codziennej rutyny i poznania nowych ludzi” – mówi Dyrektor SzkołyŻAK. Podczas zajęć w trybie dwuletnim możesz zdobyć kwalifikacje, które pozwolą na niezwłoczne rozpoczęcie pracy w zawodzie opiekuna medycznego lub technika masażysty. Wystarczy wejść na stronę internetową ŻAKA, znaleźć siedzibę szkoły, znajdującą się najbliżej miejsca zamieszkania i zapisać się całkowicie bezpłatnie.

 

Czego uczą się kandydaci na opiekuna medycznego? Wiadomo, że taki specjalista musi zadbać o starszą czy chorą osobę, zaspokajać jej podstawowe potrzeby życiowe. Opiekunmedyczny powinien mieć bardzo dobre zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole oraz rozwiniętą empatię, tak ważną w kontakcie z drugim człowiekiem. 

Równie cenionym zawodem na rynku usług medycznych jest technik masażysta. Zajęcia w tej specjalności, oferowane przez ŻAKA, zawierają w swym programie nie tylko praktykę różnych rodzajów masażu. Jest tu także nauka języka obcego, a nawet podstawy przedsiębiorczości. Osoba, która kończy ten kierunek, odbierając państwowy dyplom, jest gotowa nie tylko do podjęcia atrakcyjnej pracy w kraju lub zagranicą, ale może też spokojnie myśleć o rozpoczęciu własnej praktyki. 

Naukę w ŻAKU bardzo łatwo rozpocząć.Słuchaczem ŻAKA mogą zostać osoby pełnoletnie – absolwenci szkół średnich zawodowych, osoby z maturą i bez matury, a także chcące zmienić swe zawodowe kwalifikacje. ŻAK zajmuje się po prostu edukacją dorosłych. Wystarczy, że znajdziesz na stronie www.zak.edu.pl miejscowość najbliżej Twego miejsca zamieszkania. Następnie wypełnisz formularz online www.zak.edu.pl/formularz i wyślesz go przez Internet lub złożysz osobiście w sekretariacie ŻAKA.Materiał Sponsorowany

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Reklama 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama 

Reklama