You are here:  / Dom i Mieszkanie / Blaty Granitowe

Blaty Granitowe

Kiedy przychodzi pora na remont, zaczynamy zastanawiać się nad tym, co chcemy w danym miejscu zmienić. Czasami wystarczy tylko przemalować ściany i wyczyścić meble, żeby zobaczyć, że tak naprawdę wielkie zmiany wcale nie są konieczne.
Zanim postanowimy wymienić blaty granitowe w kuchni na, popularne ostatnio, drewniane, zastanówmy się, czy to na pewno blat jest w tak złym stanie, że musimy go od razu wyrzucać. Lepiej będzie dobrze wyczyścić go i zabezpieczyć przez zniszczeniami. Może po takiej przemianie, kiedy zobaczymy jak dobrze wygląda on po odświeżeniu, pokochamy go na nowo i nie pożałujemy zostawienia go na swoim miejscu?
To samo tyczy się szafek kuchennych, które są ciągle w dobrym stanie, ale ich drzwiczki są już lekko porysowane lub miejscami straciły kolor. W takim wypadku warto jest rozważyć oklejenie i przemalowanie mebli tak, aby zamaskować wszystkie ich niedoskonałości i aby dalej mogły nam służyć.
Takie rozwiązania pozwalają na zmianę wyglądu wnętrza niskim kosztem, a niosą tyle samo satysfakcji, co generalny remont.