You are here:  / Dom i Mieszkanie / Czyste ultradźwięki

Czyste ultradźwięki

Czyste ultradźwięki

Spośród wszelkiego rodzaju frytownic, płyt elektrycznych, przecinarek plazmowych, wag elektronicznych i innych tego typu sprzętów, Emaks.pl ma też coś dla jubilerów, producentów sprzętu, okulistów i wszystkich, dla których brud to największy wróg. Myjka ultradźwiękowa, która radzi sobie z nieczystościami w najtrudniej dostępnych miejscach. Sprzęt, który w kilka chwil zmieni przedmioty w lśniące cacka. Srebrno-zielony pogromca najdrobniejszego zarazka.

Kurz, pyłki, brud i inne znienawidzone nieczystości mają to do siebie, że lubią się ukrywać w najbardziej niedostępnych miejscach. Nie pomagają pędzelki, szczoteczki i inne wynalazki. Można chuchać, dmuchać, a brud i tak nie daje za wygraną. O czystość muszą dbać okuliści w swoim zakładzie; producenci sprzętu komputerowego, by ich podzespoły były przygotowane do pracy; jubilerzy, sprzedający pierścionki zaręczynowe zakochanym parom. Ale jak tu doczyścić srebro, by lśniło się już od wejścia klienta do sklepu?

Wyobraźmy sobie więc, że jest urządzenie, które radzi sobie z każdym brudem. Jeden pojemnik, który za pomocą przycisku doprowadza wszystkie przedmioty do idealnego stanu. To nie pomysł przyszłości rodem z Matrixa, tylko nowoczesny oczyszczacz ultradźwiękowy Ulsonix. Ultradźwięki są dźwiękami osadzonymi w zakresie częstotliwości niesłyszalnym dla ludzkiego ucha. Jak więc działa myjka? To bardzo proste. Fale dźwiękowe z przetwornika poruszają się w zbiorniku i powodują powstawanie stref wysokiego i niskiego ciśnienia. Faza niskiego ciśnienia pozwala na wytwarzanie milionów pęcherzyków, które się rozrastają. Proces ten nazywa się kawitacja. Podczas drugiej fazy zapadają się i uwalniają wielką ilość energii. To swego rodzaju małe szczoteczki, które dostają się we wszystkie miejsca i usuwają nawet najdrobniejszy brud.

Myjka ultradźwiękowa Ulsonix wykonana jest ze stali szlachetnej, gwarantującej długą żywotność i mały hałas. Wyświetlacz oraz panel dotykowy ułatwiają obsługę urządzenia,a programowalny zegar całkowicie oszczędzi nam czekanie przy myjce. Oczyszczacz ultradźwiękowy jest banalnie prosty w obsłudze i czyszczeniu.

Koniec z brudnymi elementami, koniec z denerwowaniem się przy usuwaniu nieczystości. Wszystkie elementy wyciągnięte z myjki ultradźwiękowej będą wyglądały jak nowe. Kurz i brud już nigdy nie sprawi żadnego problemu, bo naprzeciw myjce ultradźwiękowej Ulsonix nie ma żadnych szans!