You are here:  / Dom i Mieszkanie / Klimatyzacja Electrolux

Klimatyzacja Electrolux

Dla komfortu użytkowników mieszkań i biur bardzo ważna jest odpowiednia temperatura i wilgotność powietrza. Utrzymanie optymalnych parametrów, niezależnie od warunków zewnętrznych, umożliwiają nowoczesne systemy klimatyzacyjne.

Klimatyzacja Electrolux to urządzenia najnowszej generacji, charakteryzujące się wysoką wydajnością, atrakcyjnym wzornictwem i znaczną energooszczędnością. Zapewniają odpowiednią temperaturę i jakość powietrza w pomieszczeniach. Nie tylko ogrzewają lub schładzają powietrze, ale również oczyszczają je z kurzu i niekorzystnych dla zdrowia mikroorganizmów. Dzięki zastosowaniu odpowiednich filtrów usuwane są różnego typu alergeny a nawet przykre zapachy, przez co powstaje przyjazne środowisko dla mieszkańców .

Klimatyzacja Electrolux to wyjątkowy komfort użytkowania. Urządzenie pracuje nieomal bezgłośnie, sterowane jest za pomocą pilota a wprowadzona nowoczesna elektroniczna technologia umożliwia kontrolowanie i ustawianie pracy panela klimatyzatora nawet zdalnie, przy użyciu telefonu.