BRZESZCZE: Kolizja drogowa na Ofiar Oświęcimia

2014-09-20 10:28:32, komentarzy: 1

Nadchodzi jesień, uwaga kierowcy. Warunki na drogach powoli zaczynają się pogarszać. Radzimy więc zachowywać szczególną ostrożność. Dziś ok godziny 8:50 na ul.Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach doszło do kolizji drogowej. 

Do kolizji doszło dziś o godzinie 8:50 w Brzeszczach na skrzyżowaniu ulic Ofiar Oświęcimia z Przecieszyńską. Jak ustaliła policja mieszkanka Oświęcimia kierująca pojazdem marki opel, najechała na tył Forda, którym kierował mieszkaniec Rajska. Sprawca kolizji został ukarany mandatem oraz punktami karnymi. Na miejscu zdarzenia pojawiły się, dwie straże (OPS Brzeszcze, PSP Oświęcim), policja oraz pogotowie ratunkowe.


 

 

 

Im bliżej końca roku, tym szybciej na ulicach robi się szaro. Pogarszającą się widoczność potrafi bardzo utrudnić prowadzenie auta i sprawia, że nawet najprostsze manewry stają się kłopotliwe. Upewnienie się, że światła samochodu dobrze funkcjonują to dopiero połowa sukcesu.
Drugą połowę stanowi ostrożny styl jazdy i dobry wzrok. Mało który pieszy nosi niestety specjalne oznaczenia odblaskowe, przez co większość z nich bywa po prostu niewidoczna. Kierowcy powinni zatem zwracać baczna uwagę nie tylko na prędkość z jaką jadą, ale także na pobocze drogi i krawężniki, gdzie często pojawiają się piesi.Info: Łukasz

Fot: Dawid

Źr: KPP Oświęcim

Kategorie wpisu: Kolizja drogowa
« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • FREDI 16:32, 23 września 2014

    Na tym skrzyżowaniu zawsze był problem z wyjazdem od strony Przecieszyna , KIEROWCY TAM OBOWIĄZUJE 40 km/h A NIE 80

    Odpowiedz