You are here:  / Nowości / Listwy przypodłogowe wodoodporne

Listwy przypodłogowe wodoodporne

Listwy przypodłogowe wodoodporne

Urządzanie wnętrza zawsze powinno być dokładnie przemyślane. Błędy mogą słono kosztować, zarówno pieniędzy, jak i nerwów. Warto więc stawiać na rozwiązania praktyczne i trwałe, zarówno w kwestii listew przypodłogowych, jak i w każdym innym elemencie wystroju.

Listwy przypodłogowe wodoodporne to świetne rozwiązanie, zwłaszcza dla osób szczególne dbających o czystość. Nie bez powodu od lat stosuje się takie rozwiązanie w szpitalach i placówkach medycznych, gdzie poddawane są codziennemu czyszczeniu i dezynfekcji. Listwy przypodłogowe wodoodporne przetrwają częste zabiegi higieniczne bez szwanku, gdzie inne materiały mogłyby szybko odmówić współpracy. To idealne rozwiązanie w miejscach, które będą poddawane częstemu zmywaniu.

Listwy przypodłogowe wodoodporne mają również taką zaletę, iż nie chłoną zanieczyszczeń czy drobnoustrojów. To idealne rozwiązanie do domu z małymi dziećmi, gdzie częste są zabrudzenia, niekiedy trudne do usunięcia. W przypadku materiału wodoodpornego najczęściej wystarczy szmatka z delikatnym detergentem. Dodatkowym atutem jest łatwa dezynfekcja, co chroni pociechy przed wszelkimi drobnoustrojami.

Warto postawić na wodoodporne listwy przypodłogowe w miejscach o zwiększonej wilgotności, jak na przykład okolice okien. Dzięki temu nie ulegną one odbarwieniom ani odkształceniom. Będą również odporne na rozwój pleśni.