You are here:  / Dom i Mieszkanie / Nie bądź Pudzian, sięgnij po pomoc

Nie bądź Pudzian, sięgnij po pomoc

Prowadzenie warsztatu czy praca w magazynie to nie taka prosta sprawa. Zakładając, że nie jest się postury „Pudziana” i nie wygrywa lokalnych zawodów Strong Man. Ciężkie przedmioty mogą ostro dać w kość, dlatego warto znaleźć sobie pomocnika. Niekoniecznie jednak musi mieć dwie ręce i dwie nogi. Bo nawet bez nich można dźwigać nawet pół tony ciężaru.

Skoro nie człowiek, to co przyda nam się do pomocy? Wcale nie mamy tu na myśli wózka widłowego, bo raz, że nie wszędzie wjedzie, dwa, że nie kosztuje wcale mało. Zresztą, po co w małym warsztacie wózek widłowy. Po pracy przecież nigdzie za bardzo się nim nie pojedzie. Urządzenie, które sprawi, że dźwiganie odejdzie w zapomnienie nazywa się wyciągarka linowa. Z pozoru skromny sprzęt zawiera w sobie moc prawdziwego siłacza.

Podobnie jak przy innych produktach, także na rynku wyciągarek marka i cena mają znaczenie. Na naszym blogu prezentujemy sprzęt, który jest doskonały technicznie, nie powodując pustki w portfelu. Wyciągarki linowe MSW to bardzo duża obciążalność przy użyciu wysokiej mocy. Sprzęt znajdzie zastosowanie zarówno w przemyśle, małych zakładach czy w domu. Nie bez znaczenia jest szybkość wyciągania – nie warto przecież czekać w nieskończoność na efekty pracy wyciągarki. Na tym polu urządzenia MSW nie mają sobie równych. I nawet jeśli używane będą dzień w dzień, gwarantują poprawne działanie na długie lata.

Wyciągarki dostępne na Emaks.pl cechuje stalowa lina odporna na skręcanie oraz ulepszony, automatyczny hamulec. Możliwa jest obsługa jednoręczna, przy czym jest ona banalnie prosta i nie sprawi problemu nawet laikom. Dodatkowo wyciągarki MSW nie zamykają się wyłącznie na siebie – urządzenie można zamontować nawet na ramieniu wychylnym, które nie wchodzi w skład podstawowego zestawu.

Kupując sprzęt w sklepie internetowym Emaks.pl w komplecie dostajesz pilot zdalnej obsługi, szelki mocujące do pręta lub ramienia, rolkę zwrotną z dwoma hakami zabezpieczającymi oraz hakiem obciążeniowym oraz kabel niesamoskrętny. W naszym katalogu dostępne są wyciągarki w różnych konfiguracjach i o różnych maksymalnych obciążeniach. W asortymencie znaleźć można także wyciągarki terenowe oraz ramię wychylne. Na Emaks.pl znajduje się wyłącznie sprzęt najwyższej jakości, gwarantujący maksimum bezpieczeństwa i wygody użytkowania. Każde urządzenie zostało dokładnie sprawdzone i przetestowane. Daje to pewność, że klient otrzymuje sprzęt, który będzie mógł użytkować przez wiele lat.

Nie warto męczyć się z ciężkimi przedmiotami. Daj sobie pomóc i zainwestuj w profesjonalną wyciągarkę linową!