You are here:  / Dom i Mieszkanie / Po prostu czyste ultradźwięki

Po prostu czyste ultradźwięki

Ile to już razy zadawałeś sobie pytanie: „No i jak ja mam to doczyścić?!”. W końcu z dobrych chęci nic nie wychodziło, i tak chodziłeś z przybrudzonymi okularami na nosie, a palec małżonki zdobił (już nie tak dumnie jak kiedyś) kompletnie poszarzały pierścionek. Zupełnie na nic godziny poświęcone na szorowaniu tapicerki samochodu najróżniejszymi preparatami, i tak pozostawała smutno – szara i klejąca. Żadnym sposobem nie dało się usunąć duszącego kurzu, przez lata gromadzonego w załamaniach drobnych sprzętów. Pewnie myślałeś już nie raz, że łatwiej chyba byłoby pozbyć się zbędnych bibelotów. Ale wizja sterylnego domu nie jest chyba zbyt zachęcająca?

Wobec perspektywy przykurzonej pracowni niezbyt chętnie stanie też jubiler, a w przypadku lekarza, każdy ślad nieczystości jest już wręcz nie do pomyślenia. Wiadomo – nie wszystko da się wysprzątać przy pomocy klasycznej ściereczki, czasem należy wytoczyć cięższy oręż, taki, któremu nie podoła żaden pyłek, żadna brudna smuga. Najlepiej sprawdzi się profesjonalny oczyszczacz.

Myjki ultradźwiękowe Porcelain, oferowane przez sklep internetowy www.emaks.pl są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto zmaga się z wyjątkowo opornymi zabrudzeniami. I nie ważne czy jesteś lekarzem, pilotem samolotu, mechanikiem, czy po prostu: lubisz czystość. Oczyszczacze znajdą zastosowanie w każdej dziedzinie życia.

Wobec ogromnej mocy tych urządzeń, ostatecznie skapitulują nawet najtrwalsze zanieczyszczenia. Dzięki wysokiej częstotliwości obrotów, jaką charakteryzują się myjki marki Ulsonic, możliwe jest mycie nawet najdelikatniejszych powierzchni, bez żadnego ryzyka ich zniszczenia. Co więcej, producent pozostawia Ci decyzję co do stosowanego w procesie czyszczenia, preparatu chemicznego.

Detergenty? Pewnie pomyślisz, że nie brzmi to dobrze. Jeśli chcesz zachować maksimum bezpieczeństwa dla siebie i otoczenia – wybierz myjkę parową. Specjalnie dla Ciebie powstał oczyszczacz parowy Steamclean 2160. Praca z nim odbywa się bez użycia zbędnych chemikaliów, całość opiera się tylko i wyłącznie na bakteriobójczym działaniu czystej pary wodnej. Łatwość i skuteczność czyszczenia gwarantuje wysokie ciśnienie na poziomie około 5 bar. Nie musisz nawet czekać, aż Steamclean osiągnie odpowiednią temperaturę: urządzenie jest gotowe do pracy już w kilka chwil po uruchomieniu.

Co więc zyskujesz? Bez względu na to, czy zdecydujesz się na myjkę ultradźwiękową, czy też parową, ograniczysz swoje wydatki na energię elektryczną. Zaoszczędzisz też wysiłku swoim mięśniom, ponieważ urządzenia są łatwe w obsłudze (wręcz intuicyjne) i działają praktycznie samodzielnie. Możesz stosować je zarówno w wersji z wygodnym, mobilnym „pistoletem”, jak i w wersji stacjonarnej. Nie ma ryzyka poparzeń ani kontaktu z chemikaliami, ponieważ nawet te najbardziej żrące są odpowiednio zabezpieczone przed wylaniem.

Sklep internetowy emaks.pl oferuje kilka modeli oczyszczaczy, o różnej mocy i pojemności. Idealnie odpowiadającą swoim wymaganiom myjkę znajdzie więc każdy: mechanik, jubiler, czy też chirurg. Ale nie są one skierowane tylko i wyłącznie do użytku profesjonalnego. Pamiętaj, że stare okulary mogą w końcu odzyskać należy im kolor, a biżuteria małżonki, poszarzała od dawna, zyska nowy blask.

Czemu więc nie spróbować?