You are here:  / Teksty / Żaluzje fasadowe Poznań

Żaluzje fasadowe Poznań

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe mają podwójne zadanie. Z jednej strony ocieplenie wnętrza, z drugiej zaś zapewnienie odpowiedniej temperatury w upalne dni, aby nie być zmuszonym do kosztownego schładzania pokoju. Pozwala także na stworzenie miłej atmosfery w pomieszczaniu budynku.

Żaluzje fasadowe Poznań oferuje szereg rozwiązań. Charakteryzują się one atrakcyjnym wyglądem. Zaletą jest łatwość montażu oraz funkcja napędu elektrycznego, a także moskitiery rolowanej. Wysoka wytrzymałość i odporność na złe warunki atmosferyczne to cecha komponentów wykorzystanych do produkcji systemu.

Żaluzje mają za zadanie:
– utrzymanie przyjemnej temperatury latem w pomieszczeniu dzięki odbiciu promieni słonecznych aż w 95%. Jest to niewątpliwy atut żaluzji, dzięki któremu zaoszczędzamy pieniądze na urządzeniach klimatycznych
– oszczędność na ogrzewaniu w chłodniejsze dni. „Poduszka powietrzna”, która powstaje pomiędzy lamelami a szybą okna, poprzez opuszczone i domknięte żaluzje, utrzymuje ciepło we wnętrzu pomieszczenia.

Lamele fasadowe żaluzji są bardzo odporne na czynniki atmosferyczne. Występują one w różnych wariantach kształtu, zarówno litery „C” oraz „Z”. Charakteryzują się bardzo wysokim współczynnikiem domknięcia. Wysoka technologia zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów wyszukanymi wzorami.